Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Action
be: Дзеянне

en: Size
be: Памер

en: All
be: Усе

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Items
be: Элементы

en: Details
be: Падрабязна

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Hits
be: Хіты

en: Action title
be: Загаловак дзеяння

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў
