Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Action
ar: إجراء

en: Size
ar: الحجم

en: Total
ar: المجموع

en: All
ar: الكل

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Items
ar: أخبار

en: Details
ar: التفاصيل

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Hits
ar: الطلبات

en: Action title
ar: اسم الإجراء
