Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Size
ast: Tamañu

en: All
ast: Too

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Items
ast: Elementos

en: Details
ast: Detalles

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
