Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Action
bg: Действие

en: Size
bg: Размер

en: Total
bg: Общо

en: All
bg: Всички

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Items
bg: Новини

en: Details
bg: Детайли

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Hits
bg: Посещения
