Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Size
bn: সাইজ

en: All
bn: সমস্ত

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: No items selected.
bn: কোন আইটেম চিহ্নিত করা হয়নি।

en: Hits
bn: হিট
