Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: All
bo: ཡོངས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ
