Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Size
bs: Veličina

en: All
bs: Sve

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Details
bs: Detalji

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.
