Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Action
ca: Acció

en: Size
ca: Mida

en: All
ca: Tot

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Items
ca: Elements

en: Details
ca: Detalls

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Expire
ca: Expira

en: Hits
ca: Accessos

en: Rate
ca: Impost

en: Flush
ca: Neteja

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat

en: Update this item
ca: Actualitza aquest element

en: Action title
ca: Títol de l'acció

en: The title shown above the actions dropdown.
ca: El títol que es mostra per sobre de la llista desplegable d'accions.

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats
