Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Action
cs: Akce

en: Servers
cs: Servery

en: Size
cs: Velikost

en: Total
cs: Celkem

en: All
cs: Vše

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Items
cs: Položky

en: Details
cs: Detaily

en: View items
cs: Zobrazit položky

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Used
cs: Použito

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: Action title
cs: Název akce

en: Apply to selected items
cs: Použít u vybraných položek
