Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Size
cy: Maint

en: Total
cy: Cyfanswm

en: All
cy: I gyd

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Items
cy: Eitemau

en: Details
cy: Manylion

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.

en: Hits
cy: Cyfraddau taro

en: Rate
cy: Graddfa
