Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Action
da: Handling

en: Servers
da: Servere

en: Size
da: Størrelse

en: Total
da: I alt

en: All
da: Alle

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Items
da: Overskrifter

en: Details
da: Detaljer

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Hits
da: Besøg

en: Rate
da: Bedøm

en: Flush
da: Ryd

en: Memcache status
da: Memcache-status

en: Miss
da: Frk.

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering

en: Update this item
da: Opdatér dette element

en: Action title
da: Handlingstitel

en: The title shown above the actions dropdown.
da: Titlen som vises over handlingsmenuen.
