Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།
