Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Servers
el: Διακομιστές

en: Size
el: Μέγεθος

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: All
el: Όλες

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Rate
el: Συντελεστής

en: Action title
el: Τίτλος ενέργειας
