Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Action
eo: Ago

en: Size
eo: Grandeco

en: All
eo: Ĉiuj

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Items
eo: Eroj

en: Details
eo: Detaloj

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Rate
eo: Noto

en: Action title
eo: Titolo de ago
