Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Action
eu: Ekintza

en: Size
eu: Tamaina

en: All
eu: Guztiak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Items
eu: Elementuak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Action title
eu: Ekintzaren izena
