Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Action
fi: Toiminto

en: Size
fi: Koko

en: Total
fi: Yhteensä

en: All
fi: Kaikki

en: Last access
fi: Viimeksi paikalla

en: Items
fi: Aiheet

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Hits
fi: Osumia

en: Rate
fi: Arvio

en: Server
fi: Palvelin

en: Flush
fi: Tyhjennä

en: Memcache status
fi: Memcachen tila

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus

en: Update this item
fi: Päivitä termi

en: Action title
fi: Toiminnon otsikko

en: Apply to selected items
fi: Käytä valittuihin tuloksiin
