Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Action
gl: Acción

en: Size
gl: Tamaño

en: All
gl: Todo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Items
gl: Elementos

en: Details
gl: Detalles

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Hits
gl: Visitas

en: Rate
gl: Valoración

en: Server
gl: Servidor

en: Action title
gl: Título da acción

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados
