Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Size
gu: માપ

en: All
gu: બધા

en: Details
gu: વિગતો

en: Action title
gu: ક્રિયા શીર્ષક
