Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Action
he: פעולה

en: Size
he: גודל

en: Total
he: סך הכל

en: All
he: הכל

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Items
he: פריטים

en: Details
he: פרטים

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Hits
he: כניסות

en: Rate
he: דרג

en: Server
he: שרת

en: Used
he: בשימוש

en: Flush
he: ריענון

en: Action title
he: כותרת פעולה

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
