Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Servers
hi: सर्वर

en: Size
hi: आकार

en: Total
hi: कुल

en: All
hi: सभी

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: Hits
hi: हिट्स

en: Action title
hi: क्रिया शीर्षक
