Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Action
hr: Akcija

en: Servers
hr: Poslužitelji

en: Size
hr: Veličina

en: Total
hr: Ukupno

en: All
hr: Svi

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Items
hr: Stavke

en: Details
hr: Detalji

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Hits
hr: Posjete

en: Flush
hr: Isprazni
