Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Action
hu: Művelet

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Size
hu: Méret

en: Total
hu: Mindösszesen

en: All
hu: Mind

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Items
hu: Tételek

en: Details
hu: Részletek

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Expire
hu: Lejár

en: Hits
hu: Találatok

en: Chunk size
hu: Darabolás mérete

en: Rate
hu: Mérték

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Used
hu: Használatban

en: Flush
hu: Kiürítés

en: Memcache status
hu: Memcache állapot

en: Raw data
hu: Nyers adat

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Bin
hu: Tároló

en: Update this item
hu: Ezen elem frissítése

en: Action title
hu: Művelet címe

en: The title shown above the actions dropdown.
hu: Az akciók legördülő listája felett megjelenő cím.

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre
