Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Size
hy: Չափ

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Items
hy: Տարրեր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Action title
hy: Գործողության վերնագիր
