Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Action
id: Tindakan

en: Size
id: Ukuran

en: All
id: Semua

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Items
id: Item

en: Details
id: Rincian

en: No items selected.
id: Tidak ada yang dipilih.

en: Flush
id: Bersihkan

en: Miss
id: Nona

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas

en: Update this item
id: Perbarui item ini

en: Action title
id: Judul aksi

en: The title shown above the actions dropdown.
id: Judul ditampilkan di atas dropdown tindakan.

en: Apply to selected items
id: Terapkan pada yang dipilih
