Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Action
is: Aðgerð

en: Servers
is: Þjónar

en: Size
is: Stærð

en: Total
is: Samtals

en: All
is: Allt

en: Items
is: Hlutir

en: Details
is: Nánar
