Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Action
jv: Aksi

en: Size
jv: Ukuran

en: All
jv: Kabèh

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Items
jv: Item

en: Details
jv: Lengkapé

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Flush
jv: Resiki
