Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Action
kk: Әрекет

en: Size
kk: Көлем

en: All
kk: Барлық

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Items
kk: Элементтер

en: Details
kk: Мәліметтер

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: Hits
kk: Хиттер
