Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Action
km: អំពើ

en: Size
km: ទំហំ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Items
km: ធាតុ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Hits
km: ការ​ចុច
