Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Servers
kn: ಪರಿಚಾರಕಗಳು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Rate
kn: ದರ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Used
kn: ಬಳಕೆಯಾದ

en: Free
kn: ಮುಕ್ತ
