Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Action
ku: کردار

en: Size
ku: قەبارە

en: All
ku: هەموو

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Hits
ku: سه‌ردان
