Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Size
lt: Dydis

en: Total
lt: Iš viso

en: All
lt: Visi

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Items
lt: Elementai

en: Details
lt: Išsamiai

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Hits
lt: Skaityta

en: Rate
lt: Tarifas

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Action title
lt: Veiksmo pavadinimas

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
