Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Action
lv: Darbība

en: Servers
lv: Servisi

en: Size
lv: Izmērs

en: Total
lv: Kopā

en: All
lv: Visi

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Items
lv: Vienumi

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Rate
lv: Likme

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem
