Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Action
mr: कृती

en: Size
mr: आकार

en: Total
mr: एकूण

en: All
mr: सर्व

en: Action title
mr: क्रिया शीर्षक
