Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Action
ne: कारवाही

en: Size
ne: आकार

en: All
ne: सबै

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Details
ne: विस्तृत

en: Hits
ne: हिट्स
