Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Action
nl: Actie

en: Size
nl: Grootte

en: Total
nl: Totaal

en: All
nl: Alle

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Expire
nl: Vervallen

en: Chunk size
nl: Stukgrootte

en: Rate
nl: Percentage

en: Used
nl: Gebruikt

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Free
nl: Gratis

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Update this item
nl: Dit item bijwerken

en: Action title
nl: Actietitel

en: The title shown above the actions dropdown.
nl: De titel weergegeven boven de acties keuzelijst.

en: Apply to selected items
nl: Toepassen op geselecteerde items
