Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Action
oc: Accion

en: Servers
oc: Servidors

en: Size
oc: Talha

en: All
oc: Tot

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Items
oc: Elements

en: Details
oc: Detalhs

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Hits
oc: Accès
