Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: All
pa: ਸਭ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
