Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Action
ps: چار

en: Size
ps: كچه

en: All
ps: ټول

en: Items
ps: توکي

en: Details
ps: سپړنې

en: Action title
ps: چار سرلیک
