Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Action
ro: Acțiune

en: Size
ro: Mărime

en: All
ro: Toate

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: Items
ro: Articole

en: Details
ro: Detalii

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Hits
ro: Vizite

en: Flush
ro: Golire

en: Update this item
ro: Actualizați acest element

en: Action title
ro: Titlul acțiunii

en: The title shown above the actions dropdown.
ro: Titlul care apare asupra dropdown-ului de acțiuni.

en: Apply to selected items
ro: Aplică elementelor selectate
