Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Action
sk: Akcia

en: Size
sk: Veľkosť

en: Total
sk: Celkom

en: All
sk: Všetky

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Items
sk: Položky

en: Details
sk: Podrobnosti

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Chunk size
sk: Ohraničenie

en: Rate
sk: Sadzba

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: Action title
sk: Názov akcie

en: Apply to selected items
sk: Použiť vo vybraných položkách
