Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Action
sl: Akcija

en: Size
sl: Velikost

en: All
sl: Vsi

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Items
sl: Notice

en: Details
sl: Podrobnosti

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Hits
sl: Zadetki
