Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Action
sq: Veprimi

en: Size
sq: Madhësia

en: All
sq: Të gjitha

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Items
sq: Elementët

en: Details
sq: Hollësi

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Hits
sq: Vizita
