Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Action
sv: Åtgärd

en: Servers
sv: Servrar

en: Size
sv: Storlek

en: Total
sv: Totalt

en: All
sv: Alla

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Items
sv: Poster

en: Details
sv: Detaljer

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Expire
sv: Upphör

en: Hits
sv: Träffar

en: Rate
sv: Betygsätt

en: Flush
sv: Töm

en: Update this item
sv: Uppdatera detta objekt

en: Action title
sv: Titel för åtgärd

en: Apply to selected items
sv: Applicera på markerade objekt
