Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Action
ta: செயல்

en: Servers
ta: சேவையகம்

en: Size
ta: அளவு

en: All
ta: எல்லா

en: Last access
ta: கடைசி அனுகல்

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: No items selected.
ta: எந்த உருப்படியும் தெரிவு செய்யப்படவில்லை.

en: Action title
ta: செயல் தலைப்பு
