Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Action
te: చర్య

en: Size
te: కొలత

en: Total
te: మొత్తం

en: All
te: అన్నీ

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Items
te: అంశాలు

en: Details
te: వివరాలు

en: Action title
te: చర్య శీర్షిక
