Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Action
th: แอคชั่น

en: Total
th: ทั้งหมด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Items
th: จำนวน

en: Details
th: รายละเอียด

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Update this item
th: ปรับปรุงรายการนี้
