Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى

en: Rate
ug: باھا

en: Invalid key
ug: ئىناۋەتسىز ئاچقۇچ
