Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Action
ur: ایکشن

en: Size
ur: حجم

en: Items
ur: سرخیاں

en: Details
ur: تفصیلات

en: Action title
ur: ایکشن کا عنوان
