Memcache Status (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Action
vi: Thao tác

en: Servers
vi: Máy chủ

en: Size
vi: Dung lượng

en: Total
vi: Tổng

en: All
vi: Tất cả

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Details
vi: Chi tiết

en: No items selected.
vi: Không có mục nào được chọn.

en: Expire
vi: Hết hạn

en: Hits
vi: Lượt truy cập

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Server
vi: Máy chủ

en: Used
vi: Dùng

en: Free
vi: Rảnh

en: Miss
vi: Cô
