Memcache Storage (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Action
da: Handling

en: Servers
da: Servere

en: General information
da: Generel information

en: Operation
da: Handling

en: Result
da: Resultat

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
